Bizimle iletişime geçin

Genel

Yedirilerek yapılan büyü

Yayınlanan

üzerinde

İnsana yedirilen büyülü muskadaki cinler, muska ile birlikte büyü yapılmak istenilen kişinin içine girer. Büyü yapılan kişinin midesine yerleşir ve burada huzursuzluklar, ağrılar, acılar ve hastalıklar yaratırlar. Yedirilerek yapılan büyü etkileri arasında kişi midesinden muskayı çıkarsa bile büyü bozulmaz. Çünkü büyüyü yerine getiren aslında cinlerdir. Yedirilen büyü ve muska dışında içecekler ile yapılan büyü çeşitleri de vardır. Yedirilerek ya da içirilerek yapılan büyülerin hepsi tutar. Çünkü cinler ve şeytani varlıklar kalıcı olarak  büyü yapılmak istenilen kişinin bedenine yerleşir. Büyü yapılan insan sanki midesinden yukarı ağzından bir şey çıkmak istiyormuş gibi hisseder. Karın, bel, omurilik ve sırt ağrısına da sebep olur. İştahsızlık ya da aşırı yemek yemek de büyü yapıldığının belirtisidir. Sürekli ishal olmak da yedirilen büyü ve muska etkisidir.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Yedirilerek yapılan büyü etkileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Büyünün Bozulması Kaç Gün Sürer?
Okumaya devam et

Genel

Birine Kendine Aşık Etme Büyüsü

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Dünyanın en güzel duygularından birinin aşk olduğunu söyleniyor. Ancak en acı duygusu da karşılıksız aşk beslemektir. Bu noktada aşk büyüsü ve bu yönde yapılan ritüeller umutlu bir çare oluyor. Âşık olan ancak aşkına karşılık bulamayan biriyseniz sevdiğiniz kişinin sizi fark etmesi, duygularınıza karşılık vermesi için sizler de medyum eşliğinde aşık etme ritüeli uygulayabilirsiniz. Aşık büyüsü, kişinin duygularına karşılık bulabilmesi maçıyla gerçekleştirilen bir çeşit ritüeldir. Medyumlar tarafından yapılan ritüel, duyguların etkileşime geçmesini sağlıyor, farkındalık kazandırıyor. Belli bir süreç içerisinde etkisini göstermesi beklenen büyü, aşkın başlamasında rol oynuyor.

Aşk büyülerinin etkileri

Aşk büyüsü yaptırmak işe yarıyor mu? En çok sorulan bu sorunun cevabı büyük oranda evet. Büyü ya da ritüel yaptırmak için gereken her şeyi tamamladıktan sonra medyumun size özel büyü yapmasını beklemelisiniz. Büyü kısa sürede aniden etkisini gösterecek diye bir şey yok. Ne zaman, nasıl etki edeceğini net biçimde söylemek zor. Medyumlar bu konuda zamana güvenin, duygularınıza sıkıca tutunun önerisinde bulunuyor. Aşık etme büyüsü yaptıran kişiler, belli bir süre sonra karşı taraftan kendilerine atılan ilk adımları görmeye başlıyor.

Medyumla aşk büyüsü yaptırma

Aşık etme işlemi için kesinlikle bir medyuma gitmelisiniz. Kendi kendinize ritüeli yapamayacağınız için sonuç alamazsınız. İşi bilmeyen, tecrübesi olmayan biriyle de başarı sağlayamazsınız. En ideal ve romantik sonuç için mutlaka medyum tercih edin, aşkın kapılarını emin ellerle aralayın.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Yedirilerek yapılan büyü etkileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Vefk hazırlayan medyum
Okumaya devam et

Büyü Çeşitleri

Aşk Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Aşk büyüsü, kişilerin ikili birlikteliklerde mutluluğu bulmasını amaçlayan, bu yöndeki niyete hizmet eden bir büyü türüdür. Bu tür büyülerde kişinin kararlı olması, iyi niyetle hareket etmesi önem taşır. Anlık hoşlanmalar için değil gerçek sevgi ve aşk için büyü yapılır. İnsan doğası gereği sevmek ve sevilmek ister.

Aşk, yoğun duygular yaşatır, karşılığı alınmadığında kişiyi çaresiz ve mutsuz hissettirir. Aşk büyüsü sevilme ihtiyacının, çaresizliğin ve mutlu olma arzusunun sonucunda başvurulan bir çözüm görülür. Peki, aşk büyüsü işe yarar mı? Evde aşk büyüsü yapılır mı? Sevilen kişiyi kendine aşık etmek isteyenler bu konuda nasıl bir büyü tercih etmeli? Gelin yanıtları birlikte inceleyelim.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü yapılabilen ancak herkesin kendi başına ya da evde yapabileceği bir büyü değildir. Her işin uzmanı olduğu gibi büyü yapmanın da emin olun uzmanlık alanı vardır. Yanlış bir şey yapmak bir şeyleri daha da kötü hale getirebileceğinden tecrübeli bir kişiden profesyonel destek alınması önerilir.

Metafizik uzmanları, aşk büyüsü konusunda en güvenilir ve donanımlı kişilerdir. Sayısız büyüyle çiftlerin aşk hayatını düzenleyen metafizik uzmanları, iyi niyet eşliğinde gelen herkese bu büyüyü yaparak çözümler sunar. Bu yüzden bu tarz ikili ilişkilere dayalı büyülerde mutlaka uzman tercih etmelisiniz. Medyum ve Metafizik uzmanları aşık etme büyüleriyle ikili romantik ilişkilerin başlamasına zemin hazırlar.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Yedirilerek yapılan büyü etkileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Büyü Nasıl Bozulur?
Okumaya devam et

Genel

Yumurta Büyüsü

Yayınlanan

üzerinde

Tarafından

Yumurta büyüsü en basit anlamıyla dilek büyüsüdür. İnsanların çoğu yumurta büyüsünü duygusal ve romantik ilişkilere yönelik dileklerinin gerçekleşmesi için yapıyor olsada aslında etki alanı daha geniş bir büyü çeşididir. Her türlü dileğinizi yumurta büyüsü aracılığı ile basit ve kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı bulunmaktadır. Yumurta büyüsü aynı zamanda büyüler arasından en az maliyetle yapılan bir büyü çeşidi olduğu için insanlar genellikle ekonomik sebeplerden ötürü bu büyüyü yapmayı tercih etmesine şaşılmamalı. Adım adım yumurta büyüsü nasıl yapılır? Bu soruya bir cevap verilmesi gereklidir. Her şeyden önce sahip olunması gereken malzemeler bilinmeli. Bu malzemeler marketten alabileceğimiz sıradan bir yumurta, sarı renge sahip boş bir kağıt ve isteğe bağlı olarak bir adet mumdur.Bahsedilen malzemeler temin edildiyse ilk yapılması gereken iş samimi olmaktır. Öyle ki kişinin dileğinin gerçek olmasını yürekten, tüm samimiyetiyle istemesi gerekmektedir. Dileğiyle alakalı niyet ettikten ve bunu tüm yüreğiyle istedikten sonra tamamıyla dileğinin gerçekleşmesi için ona odaklanması gerekmektedir. Odaklanma işini yapmak için dileğin yüksek sesle sürekli bir şekilde söylenmesi ya da güçlü bir şekilde hissederek düşünmek yeterlidir. Yumurta büyüsü yapmadan önce odaklanmak son derece önemlidir. Çünkü yumurta büyüsü, ulvi kuvvetlerin yardımı olmadan yapılamayan bir büyüdür ve tüm kalbiniz ile dileğinize odaklanmazsanız bu kuvvetlerin dikkatini çekemezsiniz.

Whatsapp üzerinden ulaşmak ve bilgi almak için tıklayın.
Bir önceki yazımız olan Yedirilerek yapılan büyü etkileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunu da okuyun :   Büyü Yapanın Kim Olduğunu Nasıl Anlarız?
Okumaya devam et

HEMEN ARAYIN!

Telefon : 0532 785 54 58
7/24 WhatsApp’tan ulaşmak için tıklayın
medyum sevan telefon
Sosyal medyada (Instagram, Facebook) hesabım YOKTUR. 
Dikkat! Ücretsiz bakım kesinlikle yoktur. Bakım ücreti 250₺’dir. Ücretsiz işlem yoktur. İşlemlerim %100 sonuç garantilidir ve işlemin zorluğuna göre en geç 43 gün içinde %100 kesin sonuç verir. 

MEDYUM SEVAN HOCA

Türkiye Ermeni cemaatinin önemli isimlerinden biri olan Medyum Sevan Hoca, Heybeliada Ruhban Okulu’nda eğitim gördükten sonra uzun yıllar ülkemizdeki çeşitli kiliselerde papaz yardımcısı ve papaz olarak görev yapmış, Ortodoks ayinlerini yönetmiştir. Emekli olduktan sonra İstanbul Beylikdüzü’nde hayatını sürdüren Medyum Sevan Hoca, papaz büyüsü bozma ve papaz büyüsü yapımı, Ermeni büyüsü, Süryani büyüsü, garantili aşık etme, garantili bağlama, garantili soğutma ve gideni geri getirme geri döndürme gibi konularda yüzlerce kişiye yardımcı olmuştur.

Trending

Ücretsiz bakım yoktur. Bakım ücretim 200₺’dir. Kalite ve kesin çözüm bedava olmaz.
error: Content is protected !!